Samsung Galaxy A37 5G

Samsung Galaxy A37 5G bij Simyo

Dit is de Samsung Galaxy A37 5G

Een slank design met slimme AI-functies en krachtige prestaties: de Samsung Galaxy A37 5G heeft het allemaal! Dankzij het heldere display, de veelzijdige camera en betrouwbare batterij haal je alles uit je dag. Of je nu streamt of foto’s maakt - de Samsung Galaxy A37 5G staat voor je klaar.

Pluspunten

  • De Samsung Galaxy A37 5G heeft een strak design met Gorilla Glass Victus+

  • De Samsung Galaxy A37 5G biedt slimme AI-functies

  • De Samsung Galaxy A37 5G beschikt over een krachtige batterij

Kenmerken van de Samsung Galaxy A37 5G

Strak design

De Samsung Galaxy A37 5G heeft een stijlvol en slank ontwerp dat prettig in de hand ligt. De glazen afwerking zorgt voor een premium uitstraling en extra bescherming tegen krassen. Met het vernieuwde Ambient Island krijgt de Samsung Galaxy A37 5G een moderne en strakke look.

AI denkt met je mee

Met de Samsung Galaxy A37 5G heb je altijd een slimme assistent binnen handbereik. Laat gesprekken automatisch uitschrijven of vertalen en vind snel wat je zoekt met Circle to Search. De Samsung Galaxy A37 5G helpt je sneller en efficiënter door je dag heen.

Camera voor elk moment

De Samsung Galaxy A37 5G maakt heldere foto’s, zelfs bij weinig licht dankzij Nightography. Slimme beeldverwerking zorgt voor levendige kleuren en scherpe details in elke opname. Met de Samsung Galaxy A37 5G leg je moeiteloos al je favoriete momenten vast.

Waarom een telefoon met abonnement bij Simyo?

Waarom een telefoon met abonnement bij Simyo?

Jouw leven is altijd in beweging. Daarom moeten sommige dingen vanzelf gaan. En dat is precies waar we voor zorgen bij Simyo. Wij maken je het leven makkelijk.

  • Betrouwbare telefoons van betrouwbare merken

  • Jij bepaalt hoe je voor je telefoon betaalt

  • Je bundels zijn maandelijks aanpasbaar, ook omlaag

Samsung Galaxy A37 5G

Samsung Galaxy A37 5G

Dit is wat de Samsung Galaxy A37 5G voor jou in petto heeft:

50 + 8 + 5 megapixel

Camera

17.02 cm / 6.7 inch

Beeldschermdiagionaal

Geschikt voor eSIM

Onze Galaxy A37 5G modellen

Specificaties Galaxy A37 5G

Dimensies

Gewicht
196 gram
Breedte
78.2 mm
Diepte
7.4 mm
Lengte
162.9 mm

Energie

Energielabel
A
Batterij
5000 mAh. Niet verwijderbaar
Draadloos opladen
Geschikt voor USB PD
Minimale oplaadsnelheid
10 W
Maximale oplaadsnelheid
45 W
Inclusief oplader

Hardware

Processor
Samsung Exynos 1480
Werkgeheugen
6 GB / 8 GB
Opslagruimte
128 GB / 256 GB
Geschikt voor geheugenkaart
Geschikt voor 5G
Refurbished
Type koptelefoonaansluiting
USB Type-C
Waterbestendig
IP68: Stof- en waterdicht tot 1.5 m diep
Materiaal
Glas / Plastic
Meegeleverde kabels
USB Type-C
Inclusief oplader
Ondersteund netwerk type
2G / 3G / 4G+ / 5G

Scherm

Schermdiagonaal in CM
17.02 cm
Schermdiagonaal in inch
6.7 inch
Schermresolutie
2340 x 1080 pixels
Pixeldichtheid
385 pixels per inch
Verversingssnelheid
120 Hz
Videoresolutie
1080p/4K

Sim

Type simkaart
Nano-sim + eSIM
Geschikt voor dual-sim
Geschikt voor nano-sim
Geschikt voor eSIM

Software

Versie besturingssysteem
Android 16
Type besturingssysteem
Android
Beveiligingsupdates
Ontvangt software- en beveiligingsupdates tot tenminste maart 2032

Vraag?
Antwoord

Wat zijn de afmetingen van de Samsung Galaxy A37 5G??

De Samsung Galaxy A37 5G is 162,9 mm lang, 78,2 mm breed en 7,4 mm dik. Hij weegt 196 gram. De Samsung Galaxy A37 5G heeft een schermdiagonaal van 6,7 inch (17,02 cm).

Hoe moet je de Samsung Galaxy A37 5G opladen?

Sluit de Samsung Galaxy A37 5G met een USB-C oplaadkabel en USB-lichtnetadapter op het stopcontact aan. Er zit een USB Type-C kabel bij de doos inbegrepen, maar uit milieuoverwegingen geen lichtnetadapter.

Is de Samsung Galaxy A37 5G waterdicht?

Ja, de Samsung Galaxy A37 5G is als waterdicht getest, gedurende maximaal 30 minuten, tot 1,5 meter diep. Hij verdient daarmee een IP67-beoordeling. IP staat voor Ingress Protection – het certificaat dat een toestel krijgt voor stof- en waterbestendigheid.

Hoeveel megapixel heeft de Samsung Galaxy A37 5G?

De Samsung Galaxy A37 5G heeft de volgende camera’s aan boord: een 50 megapixel hoofdcamera, een 8 megapixel ultragroothoekcamera en een 5 megapixel macrocamera. De selfiecamera aan de voorkant heeft 12 megapixel.

Hoe beheer in mijn abonnement bij Simyo?

Dat is heel eenvoudig! Via Mijn Simyo of de Mijn Simyo app beheer je je abonnement. Je logt in en hebt direct zicht op je verbruik, je facturen en instellingen. Je kan via Mijn Simyo ook je abonnement aanpassen. Zo kan je er op elk moment voor kiezen je bundels te wijzigen. Die wijziging gaat dan in per de eerste van de volgende maand. Ook kun je heel eenvoudig meerdere nummers beheren .

Bestaan er Simyo voordeelbundels?

Wij vinden het belangrijk dat jij altijd de voordeligste bundels kunt kiezen. De prijzen die je bij de bundels ziet staan zijn dus de voordeligste prijzen. Zodra we een aanbieding hebben, plaatsen we dat op onze website. Op die manier blijf je op de hoogte!

Is er op dit moment aanbieding bij een telefoon met abonnement bij Simyo?

We hebben onze mobiele telefoons zorgvuldig uitgekozen om ervoor te zorgen dat je een redelijke prijs betaalt voor goede kwaliteit. Op dit moment loopt er geen aanvullende actie op onze telefoons met abonnement.

Kan ik een telefoon met abonnement nemen met nummerbehoud?

Ja, dat kan! Nummerbehoud is helemaal gratis en wordt door ons geregeld voor je. Zo zeggen wij je abonnement of Prepaid bij je vorige provider op. Ook zorgen we ervoor dat je vorige abonnement stopt zodra je abonnement bij ons ingaat. Op die manier heb je geen extra kosten. Heb je nog een contract bij je oude provider? Dan kan het zo zijn dat je kosten betaalt voor de resterende maanden van je contract. Dat kun je het beste controleren bij je vorige provider.

Contractduur & annuleringstermijn

2 jaar:

Je abonnement loopt minimaal 24 maanden nadat je simkaart is geactiveerd. Daarna wordt je abonnement vanzelf omgezet in een abonnement voor onbepaalde tijd. Vervolgens is je abonnement maandelijks opzegbaar.

Tussentijds opzeggen:

Als je je abonnement opzegt voordat je contract is afgelopen, bijvoorbeeld na 15 maanden, dan berekenen wij een afkoopsom. Daarmee betaal je de resterende maanden af.

Annuleren:

Je mag na ontvangst van je telefoon en simkaart nog 14 dagen je bestelling annuleren. Bij annulering worden de volgende kosten in rekening gebracht, indien van toepassing:

  • de aansluitkosten
  • de abonnementskosten voor de periode dat het abonnement gebruikt is
  • de gebruikskosten

Overige kosten worden terugbetaald.

Hier kan je de bestelling annuleren.

Dekking

Simyo maakt gebruik van het netwerk van KPN. Zo profiteer jij van het betrouwbare KPN netwerk, waar je ook bent. Dit geldt voor bellen, sms'en en internetten. Er is geen verschil in netwerkdekking voor klanten van KPN en klanten van Simyo. Controleer de dekking in jouw regio op de dekkingskaart .

Een beetje
hulp nodig?

Neem contact met ons op via WhatsApp, chat of social media. We beantwoorden je vraag zo snel mogelijk.

Spoedgeval? Dan kun je ons op werkdagen van 09:00 tot 17:30 bereiken.

Telefoonnummers
Stel je vraag via WhatsApp

Stel je vraag via WhatsApp

Vandaag tot 20:00 uur
Stel je vraag op ons forum

Stel je vraag op ons forum

Antwoord binnen 1 dag